Суббота, 18.05.2024, 09:08 | Приветствую Вас Гость

Медицина

Главная » 2016 » Август » 30 » Критерії вибору електронної книги
20:41
Критерії вибору електронної книги

Ергономіка

Вибір пристроїв такого типу, як електронні книги, повинен спиратися переважно на ергономічні показники, і це очевидно - складно придумати інший гаджет, який щодня годинами перебував би в руках користувача. Найменші незручності, і той тонкий баланс між ергономічними і естетичними показниками зміщується в бік останніх. У виборі рідера слід використовувати той же підхід, що і при виборі одягу.

Першорядна, зрозуміло, маса, і закономірність тут до неподобства проста: чим менше маса, тим вище ергономіка. Важливо, щоб вона не перевищувала поріг 400 грам, але в ідеалі слід шукати набагато менш важку книгу, 250-300 грам.

Форма також має значення. Зверніть увагу на гострі грані - при тривалому використанні гаджета вони мають неприємну властивість врізатися в долоню, і якщо їх немає на корпусі, це великий плюс. На вигини кришки пристрою також варто було б звернути увагу: чудово, якщо та чи виконана в плоскому варіанті, або має один дугоподібний вигин по всій площі.

Параметр, пов'язаний з формою, - габарити. Найбільш оптимальним рішенням буде книга з 8-дюймовим екраном, оскільки та має достатній для приємного читання формат і при цьому з легкістю поміщається в досить велику кишеню.

Якщо Ви вибираєте книгу з сенсорним екраном, віддайте перевагу тій, на якій були присутні б кнопки гортання сторінок. По-перше, сенсор рідерів може не відгукуватися на недостатньо виражені торкання і жести гортання. По-друге, це дозволить уникнути зайвих рухів пальцями.

Електронні книги можна замовити тут: электронная книга купить. Завжди широкий асортимент вибору та доступні ціни.

Функціональність

Черговим набором критеріїв обрана функціональність, питання з серії «що вміє цей гаджет».

Перш за все, гарне ПО електронного рідера зобов'язане розпізнавати найпоширеніші формати віртуальних книг: DjVu, ePub, FB2, PDF, Mobi, DOC.

Чи не критичним, але бажаною умовою є присутність підсвічування. Відносно рідерів з LCD-дисплеями це питання відмирає сам собою, але щодо E-Ink він як і раніше актуальний.

Втім, якщо у Вас склалося враження, що книга повинна бути максимально функціональною, Ви помиляєтеся. Навпаки, зайва функціональність може тільки нашкодити гаджету. Наприклад, багато виробників схильні вбудовувати в E-Ink рідери модуль зв'язку Wi-Fi при тому, що повільна промальовування данонго дисплея не дозволить користувачеві комфортно провести час в мережі, і, до того ж, всі сучасні смартфони обладнані Wi-Fi, а вони , погодьтеся, складають більш гідну конкуренцію «чорно-білої всесвітній павутині». Зайві функції нарощують цінник, по суті, служать маркетингової приманкою.

Апаратне забезпечення

Складно запам'ятати всі назви і особливості процесорів, що використовуються при виробництві гаджетів, але кожен з них має характерні риси, причому, не завжди позитивні. Найпростіший спосіб дізнатися про якість вмісту - отримати империческая відомості, тобто протестувати гаджет або ознайомитися з тестами.

Будь-яка електронна книга має важливі складові: оперативна пам'ять і процесор. На щастя, тут нескладно визначити правило вибору: бажана частота процесора для мультимедійних рідерів - 800 МГц, спеціалізованих - 500-600, ємність ОЗУ для мультимедійних - 512 Мб, спеціалізованих - 128 Мб.

Все інше доведеться перевіряти. По-перше, потрібно переглянути, як реагує пристрій на об'ємну книгу, 500 сторінок. Буває, що через істотні недоробки програм (що не так страшно) або операційної системи (куди серйозніше) прочитання об'ємних документів стає важко здійснюваною завданням.

Не забувайте про мультимедійних функціях, якщо мають намір купити книгу з LCD-дисплеєм. Дізнайтеся, чи здатна книга відтворювати відео у форматі HD 1080p (або, хоча б, 720p). Якщо ні перший, ні, тим більше, другий тип відео не програється, відкладіть думка про покупку такого рідера. Все, що стосується решти мультимедійного сегмента (можливо, цей пункт Ви не здасться настільки важливим), відноситься до функції програвання аудіозаписів, а саме, якості відтворення таких - при недоліках, якщо вони здатні змінити Вашу думку про товар, розгляньте інші варіанти покупки, так як неякісні складові наводять на думку про «вогкості» пристрою. Зрозуміло, якщо паралельним завданням пристрою обробка ігрових додатків, важливо дізнатися і про ці можливості в тому числі.

Завершальним витком процесу вибору позначимо оцінку акумулятора. Для E-Ink рідерів ємність літій-іонного акумулятора (найбільш поширений тип) не повинна бути менше 1500 мАг, LCD рідерів - 5000 мАг. Літій полімерні акумулятори, в середньому, ефективніше в 1,5 - 2 рази, тому для них поріг істотно нижче.

Збереження пристрої

Неякісні електронні книги швидко ламаються. Як дізнатися про дійсний як пристрій?

Низькопробні гаджети, що нагадують картковий будиночок, як правило, мають низьку ціну - до 1 500 руб. Виробник робить розрахунок на прагнення покупця до дешевизни, за що той, з точки зору фольклору, платить двічі.

Якісне пристрій повинен мати малу масу - це говорить про більш досконалі технології, які, як відомо, йдуть по чітко вибудуваного шляху, спрямованого на поєднання продуктивності, якості і мініатюрного формату.

Виробник, в свою чергу, багато в чому передбачає здатність гаджета протистояти побутового натиску. Найбільшим якістю відрізняється продукція Texet, Ritmix, Kobo, Sony, PocketBook, Amazon.

Але найбільш вірно дізнатися про якість збірки можна за відгуками, правда, тут потрібен особливий підхід. Відмітки, які виглядають неприродно (з яскраво вираженою позитивною оцінкою), слід сприймати з побоюванням.

Просмотров: 644 | Добавил: 329 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Меню сайта
Форма входа
Поиск
Календарь
«  Август 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Архив записей
Наш опрос
Оцените мой сайт
Всего ответов: 7
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0