Суббота, 18.05.2024, 07:03 | Приветствую Вас Гость

Медицина

Главная » Статьи » Боли » Боли

Опять болит горло!

Опять болит горло!

Біль у горлі може бути симптомом цілого ряду захворювань, але найчастіше це - тонзиліт (ангіна) і фарингіт (запалення глотки). 

Які ж препарати ми - Аптека медакадемії - можемо Вам порадити для ослаблення ознак цих захворювань? Таких препаратів дуже багато, більшість з них не токсичні, високо ефективні і можуть застосовуватися в порядку самолікування в перші дні захворювання. 

Опять болит горло!

Є багато різних таблеток- «льодяників» для лікування горла. Всі вони містять приблизно однаковий набір діючих речовин - звичайно це 2 антисептика, ефективні по відношенню до основних збудників, що викликають болі в горлі, деякі мають додаткові компоненти, що поліпшують їх ефекти. До цієї групи препаратів відноситься Стрепсилс (Великобританія) - перший представник цього ряду, зареєстрований в Україні. До складу Стрепсілсу, крім антисептиків, входять мед, лимон і ефірні масла (м'яти перцевої, анісова, апельсинове), що володіють додатковими протизапальну, знеболюючу і «охолоджуючим» ефектами. При наявності цукрового діабету потрібно враховувати, що Стрепсилс з лимоном і травами, Септолете Д виробництва Словенії не містить цукру. До складу Стрепсилс плюс, додатково входить сильний знеболюючий препарат лідокаїн (при алергії на лідокаїн препарат не застосовується!). Цей препарат рекомендується при вираженій болю в порожнині рота і глотки. 

Опять болит горло!

В Україні зареєстровано багато препаратів - аналогів виробництва Німеччини (Нео-Ангін, Ангі септ) та Індії - Аджисепт, Травісил та ін., Які випускаються з різними смаковими добавками. Всі вони зазвичай пріменяютcя протягом 2-4 днів, якщо після цього біль в горлі не проходить, необхідно перейти до прийому більш сильних протимікробних препаратів для застосування всередину (вибраних з урахуванням рекомендації лікаря). 

Широким спектром протимікробної та протигрибкової дії володіють себідін, Септолете, Септогал ядра, Лісобакт. До складу препарату Фарінгтон виробництва КВЗ (Україна) входить антисептик гексетидин і аскорбінова кислота, що має протівоворусним дією. Синтетичний антисептик і добавки меду або ментолу містяться в льодяниках Анзібел виробництва Туреччина. Для полоскання горла дуже ефективний розчин Фурациліну 0,02% який завжди є у відділі внутріаптечної заготовки мережі аптек Медичної Академії. 

Опять болит горло!

При захворюваннях горла застосовують у вигляді аерозолю Орасепт, Гивалекс, Ангінал та ін. Таблетки для розсмоктування Трахисан, Декатилен відрізняються вираженою активністю в відношення мікробів, деяких вірусів і грибів. 

Дуже широкий спектр дії на бактерії, грибки і т.д. мають препарати йоду, до нього повільно розвивається стійкість. Зручно користуватися препаратом Йокс, в якому завдяки складу йод не дратує слизову оболонку горла. Всі ці препарати не повинні застосовуватися тривалий час (див. Інструкції!), Т.к. можливий розвиток порушень місцевої флори ротової порожнини. 

Опять болит горло!

При хворобах горла широко застосовуються засоби рослинного походження. Протимікробну і протизапальну ефектом володіють шавлія (можна використовувати у вигляді полоскань настоєм, у вигляді таблеток з шавлією для розсмоктування і чебрець (Гексаспрей). Настоянка евкаліпта може застосовуватися для інгаляцій при захворюваннях верхніх дихальних шляхів. Евкаліптове масло входить до складу комбінованих фітопрепа¬ра¬тов , широко застосовуються при болю в горлі, - Септолете, Інгаліпту, і Септогала, спрея Ангінал, куди входять також до різних комбінаціях ментол або масло м'яти, діючі речовини чебрецю, материнки, календули, камфора та ін. 

За будь-яких запальних процесах в порожнині рота може застосовуватися Пропосол - аерозоль з прополісом. Він має протизапальну, протимікробну і болезаспокійливу ефектом, надає дезодоруючу дію. 

Опять болит горло!

Якщо застосування протимікробних препаратів місцевої дії протягом 2-4 днів не ефективно, якщо симптоми захворювання наростають, необхідно (після консультації з лікарем поліклініки або з нашими лікарями-консультантами) розпочати прийом антибактеріальних препаратів всередину: при такому шляху введення ефект протимікробної терапії, як правило , більш виражений. 

Зменшує біль у горлі і кашель, пов'язаний з подразненням горла, препарат Фалімінт, Ісла-Моос, ТАВІПЕК володіють охолоджуючим, освіжаючим ефектом. Вони застосовуються в складі комплексного лікування, оскільки надають тільки симптоматичне дію, не впливаючи на причину хвороби. При захворюваннях горла для профілактики і лікування застосовують гомеопатичні препарати - Ангін-гран, Тонзилотрен, Тонзипрет, ВОКАР. 

Для стимуляції імунітету можна використовувати також препарати ехінацеї (Иммунал, Настоянка ехінацеї, Ехінацея-ратіофарм і ін.), Полівітаміни.

Категория: Боли | Добавил: 329 (03.08.2016)
Просмотров: 681 | Теги: Горло | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Меню сайта
Форма входа
Поиск
Наш опрос
Оцените мой сайт
Всего ответов: 7
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0